Главная страница > Авто/Мото > просмотр статьи Як зекономити на євроремонті |
назад в раздел Авто/Мото |
Автомобили
Автомобильные издания
Автосообщества
Автоспорт
Автострахование
Мотоциклы
Подготовка водителей
Продажа автомобилей
Продажа мотоциклов
Техническое обслуживание
Запчасти и аксессуары
объявления по теме
самые просматриваемые статьи раздела
Содержание статьи
|
постоянная ссылка на статью: https://uainfo.info/stat/1008_stat.html
Психологи затверджують, що нормальній людині для повної щиросердечної гармонії потрібно щось міняти в умовах проживання хоча б раз в 5 років. Не кожний має можливість кардинально перемінити місце проживання або кожні п'ять років до невпізнанності міняти свою обитель, вкладаючи гроші в ремонтні роботи. Як зробити євроремонт недорого і якісно?
Зовсім не має значення, що саме спонукало вас до радикального рішення - просто докучливі стіни, які ви бачите щодня , або бажання привнести нотку новизни у свій домашній комфорт. Головне, що затіявши ремонт, ви станете чимсь нагадувати мандрівника, що не знає, скільки протриває його турне, але точно знає, що й де він хоче побачити й зробити! Щоб з достоїнством "пережити" ремонт власної квартири, безумовно потрібно набратися терпіння, приготуватися до серйозних фінансових витрат, розпланувавши хід своїх дій. Візьміть до відома , що євроремонт сьогодні - це не просто банальна поклейка нових шпалер, побілка й відновлення підлоги, це комплекс серйозних масштабних робіт, починаючи від продуманого складання плану дизайну квартири, закінчуючи розміщенням меблів. Готуйтеся до того, що якщо ви власник великий двухкомнатной квартири, то на ремонт без перепланування у вас піде як мінімум 3 або 4 місяці.
Для початку, звичайно ж, потрібно визначитися з бажаним стилем вашої квартири. Сьогодні в будівельних гипермаркетах продається безліч оздоблювальних матеріалів, які підбираються під будь-який стиль, обраний вами. Тому можна обіграти будь-яке рішення. Найбільш популярними в останні роки залишається ганьбив-тік, що характеризується максимальною функціональністю у використанні простору й має на увазі досить стриманий декор. Цей стиль відрізняють достаток рівних ліній, багато світла й багато металевих деталей. Загалом , ганьбив-тік таки холодний стиль, але завдяки своїй практичності й функціональності дуже популярний.
Наступним етапом буде вибір колірної гами вашого інтер'єра. Це важливий момент, тому що колір дуже впливає на сприйняття мешканців квартири. Тому вибирати колірну гаму потрібно виходячи з особливостей вашого характеру. Припустимо, якщо ви людина дуже оптимістичне й життєрадісний, то оформлення вашої квартири повинне бути яскравим. Це можуть бути жовтогарячий, жовтий, салатовый кольору. Вони вселяють оптимізм і, до речі, сприятливо впливають на здоров'я й самопочуття людини. Але при цьому не забувайте, що кожна кімната повинна бути виконана в однаковій колірній гамі (або схожих тонах), тому що якщо оформити кухню яскраво жовтогарячої, спальню - голубой, а вітальню - жовтої, то у вас попросту буде перенасичення кольором, і виникне утома від інтер'єра. Щоб уникнути подібних казусів, краще звернутися по допомогу до дизайнера, що правильно визначитися з колірною гамою й плануванням, з огляду на ваші смаки й побажання!
як почати ремонтні работыперед тим, як почати ремонтні роботи демонтують всю сантехніку, знімають двері й розбирають убудовані меблі. Спочатку, знімають напольное покриття, потім відклеюють старі шпалери, зачищають стіни й роблять ретельну размывку стелі. Далі треба прокладка водопровідних труб і електрики. Для цього, ви повинні визначитися з потрібною кількістю всякого роду розеток, вимикачів і їхнім місцезнаходженням. Наприклад, в "двушке" вам знадобиться 14 розеток і 6 подвоєних або одинарних вимикачів. Якщо ви задумали зробити "теплу підлогу", то в стіні потрібно виділити місце для ніші з керуванням напольным опаленням. Урахуйте, що нагрівальний кабель буде розташований у так званої канальної штрабе. Одночасно з ним прокладають водопровідні труби. Найчастіше у квартирах застосовують 4 види труб: пластикові, мідні, металлопластиковые й оцинковані. Прокладати труби починають звичайно із санвузла. Стіни в туалеті ретельно вирівнюються, сушаться, шпаклюються й зашкуриваются, і тільки потім ґрунтуються. У ванною найкраще смотрится керамічна плитка, ніякий інший матеріал не витримає довго постійні перепади температури й виникнення конденсату. Крім того, плитка - дуже міцний матеріал, які стійкий до хімікатів і легко миється.
Якщо ви все-таки зібралися укладати плитку самі, то обов'язково запасіться наступними матеріалами:
- рівнем,
- пилкою,
- рулеткою,
- різаком для нарізки керамічної плитки,
- шкребком,
- прокладками для розподілу плитки,
- дерев'яною планкою,
- гвоздиками,
- і, звичайно ж, клеєм.
Що стосується чистової обробки, то виконується вона звичайно зверху вниз, тобто спочатку працюють зі стелею, потім обклеюють шпалерами стіни й лише наприкінці переходять до обробки підлоги. Легше всього потовк просто пофарбувати. Це спосіб відмінно підійде тим, хто обмежений у засобах. Інші можуть зробити підвісні, натяжні стелі - вибір великий, якщо фінанси дозволяють, можна навіть зробити їх дзеркальними або викласти каменями.
Часи зі шпалерами у квіточку давно пройшли. Зараз у магазинах розбігаються очі від різноманітного асортименту шпалер з різною фактурою й колірною гамою. Якщо ви хочете зробити кімнату звуконепроникної, то зупините свій вибір на велюрових шпалерах - їхній єдиний мінус у тім, що вони досить важкі й клеїти їх непросто, зате в іншому ідеальні. Стильні, міцні, смотрятся дорого.
Для обробки підлоги використають в основному ламинат, лінолеум і ковролин. Ці покриття найбільш стійкі, довговічні й практичні. Ковролин прийнято вважати найбільш практичним матеріалом, що не кусається вартістю й, як правило, легко укладається. Звичайно його виготовляють із поліаміду або поліпропілену, іноді - вовни. Що стосується модного ламината, те він являє собою тонкі аркуші довжиною 100 і більше див і шириною приблизно 20 див, які мають на краях шипи й пази для з'єднання один з одним. Укласти ламинат можна самостійно. Вартість ламината залежить від його "класу", є бюджетні варіанти (як правило, менш міцні), а є й дуже дорогі (за вартістю не уступають паркету). Ну а хто властиво, говорив, що ремонт-це дешеве задоволення? Навіть якщо основну роботу будете виконувати самостійно, на гарні будівельні матеріали прийде розщедритися. Удалого вам ремонту!
Хотите Добавить статью в закладки - жмите на блок кнопок слева!
Параметры статьи
Оценка: не оценивалось
Добавлена: 13-07-2012
Срок действия: неограниченная
Голосов: 0
Просмотров: 4266